Viltus ātro kredītu aizdevēji

Neskatoties uz to, ka internetā var darboties viltus aizdevēji, kuri izkrāpj naudu no cilvēkiem, ir arī pietiekami daudz tādu, kas ir likumīgi un uzticami. Šie, otrie, aizdevēji ir izvēlējušies apkalpot savus klientus Internetā, jo tas ir ērtāk un ātrāk. Godīgs aizdevējs saprot klienta vajadzības, un attiecīgi palīdz, nevis cenšas iegūt pēc iespējas lielāku peļņu ar visiem iespējamajiem līdzekļiem. Taču, kā jebkurā biznesā, arī ātro kredītu lauciņā ir sastopami krāpnieki.

Kredīts

Lūk, padomi, kā atpazīt godīgu aizdevēju un izvairīties no krāpniekiem:

1. Aizdevuma procenti:  iespējams, ka, ieraugot kāda aizdevēja piedāvājumu, Jūs esat vairāk nekā pārsteigts – procenti ir zemāki nekā citur, un arī piedāvājums pats par sevi izdevīgāks. Taču neuzķerieties uz šīm lamatām, jo tā var būt zīme – kaut kas nav kārtībā. Nejauciet ar pirmo kredītu bez procentu maksas, jo tā ir normāla prakse mūsdienās un tā nav krāpšana! Labāk turieties pa gabalu no aizdomīgiem un nedzirdētiem aizdevējiem.

2. Iemaksa pirms tam: izvairieties no šī vārdu salikuma; tā noteikti ir krāpniecība. Samaksājot jebko pirms tam jeb avansā, ar to viss arī var beigties un Jūs netiksiet ne pie aizņēmuma, nedz arī atpakaļ pie iemaksātās naudas. Galu galā, Jūs taču aizņematies, jo jums nav naudas; kā gan aizdevējs var prasīt Jums kaut ko iemaksāt? Nejaukt ar reģistrācijas maksu, kura parasti ir no Eur 0.01 līdz Eur 0.15. Reģistrācijas maksa ir obligāta aizņemoties pirmoreiz pie jebkura aizdevēja Latvijas Republikā.

3. Informācijas apmaiņa: ja vienīgi Jūs uzdodat jautājumus, savukārt kompānija Jums nejautā it neko – arī tas rada zināmas šaubas. Komunikācijai starp abām pusēm ir jābūt līdzvērtīgai. Pirmkārt, aizdevējam detalizēti jāatbild uz visiem Jūsu jautājumiem, otrkārt, kompānija var uzdot jebkādus jautājumus par Jūsu ienākumiem un darba vietu.

4. Atsauksmes: Pameklējiet Internetā, ko citi raksta par šo uzņēmumu. Parasti iespējams atrast diezgan detalizētu informāciju, kas Jums palīdzēs izvērtēt aizdevēja godīgumu. Nekad neveiciet bankas pārskaitījumus, ja neesat pilnībā pārliecināti par kompānijas uzticamību.

Post Navigation