Taupi naudu – iepērcies mērķtiecīgi

Ja Tu redzi savu mērķi, Tev ir daudz vieglāk rast orientāciju dzīvē. Visnotaļ ir reizes, kad peldēt pa straumi jeb dzīvot plūsmā (flowstate) ir vajadzīgs un svētīgs process. Bet, ja Tu zini, ko vēlies, un izstrādā stratēģiju šī mērķa sasniegšanai, Tu vari ietaupīt gan līdzekļus, gan laiku, bet, nonākot galā, atkal izvirzīt jaunus. Dzīve iegūst dinamismu, paaugstinās Tava pašapziņa, un Tu iegūsti stingrāku pamatu zem kājām, juzdamies stiprs, jo pats sava likteņa noteicējs.

Protams, izvelkot no pūralādes Janīnas Kursītes no jauna iedzīvināto izteicienu, Tev dūšai jābūt kā mietam. Tas ir, Tev vajadzēs daudz drosmes, lai īstenotu kaltos plānus, kā arī aizsargātos no nelabvēļiem.

Mērķtiecīga iepirkšanās nav no tiem lielajiem dzīves plāniem, kam jārada stabilitāte dzīvē un kuri Tev spēj iedvest lielu drošību un misijas apziņu. Un tomēr – nemētājoties ar naudu pa labi un pa kreisi, Tu ne vien iegūsti vairāk līdzekļu, pataupot tos maciņā un pēc tam – krājkontā, bet arī sajūtu, ka spēj mainīt līdzšinējo dzīves scenāriju, kad Tev nav zināms, cik naudas makā, cik varēsi izdot rīt. Jo mērķtiecīga iepirkšanās ir naudas taupīšanas režīma sastāvdaļa.

Post Navigation