Stolichnaya dzeramais pieaugušajiem

Stolichnaya ir Кlasiskais degvīns un tiek gatavots Latvijā ar alkohola saturu: 40%. Stolichnaya ir īsts krievu degvīns. Tas ir ražots pēc klasiskās krievu tehnoloģijas — no visaugstākās kvalitātes graudu spirta, pievienojot īpaši attīrītu ūdeni un filtrējot caur bērza kokogli un kvarca smiltīm. Stolichnaya nevainojamā, tikai krievu degvīnam raksturīgā garša ir augstu novērtēta pasaulē un apbalvota ar daudziem starptautiskiem apbalvojumiem.

Stolichnaya tradicionāli pasniedz tīrā veidā, ar ledu vai kokteiļos.

Stolichnaya Citros

Stolichnaya Citros — oriģināls krievu aromatizētais degvīns ar dabisku citrusu garšu un aromātu. Tā pagatavošanā izmantots spirts no īpašām ziemas kviešu šķirnēm un kristāltīrs ūdens, ko papildina svaigu citronu un laimu garša.

Ieteicams pasniegt tīrā veidā vai ar ledu. Tāpat citrusaugļu garša īpaši izteiksmīga būs kokteiļos ar toniku, limonādi vai sulu.

Stolichnaya Elit

Stolichnaya Elit — Krievu prestižākās un populārākās vodkas Stolichnaya premium klases dzēriens. Tam raksturīga elegance un noslēpumainība, ko piešķir aristokrātisma un kristāldzidras tīrības apvienojums. Stolichnaya Elit izcilā kvalitāte sasniegta ar unikālu izsaldēšanas tehnoloģiju, kuru patentējusi “S.P.I. Group”.

Pēc klasiskās ūdens-spirta apstrādes caur bērza koka aktīvo ogli un kvarca smilšu filtriem, degvīnu dzesē līdz -18°C, panākot dzērienam sīrupveida konsistenci. Dzesētā veidā degvīnu iztur ne mazāk kā astoņas stundas. Tad seko oriģināla filtrācija pazeminātā temperatūrā.

Procesa rezultātā iegūst tīru, harmonisku un izmeklētu dzēriena aromātu, kas apvienojumā dod noslēpumā turētu Stolichnaya Elit formulu.

Post Navigation