SMS kredīts no 18 gadiem

Kredītdevējus bieži kritizē par to, ka tie izsniedz kredītu cilvēkiem bez ienākumiem, kā arī jauniešiem, kas vēl nav sasnieguši 20 gadu vecumu. Un tomēr, tā nemaz nav tik neapstrīdama taisnība, jo no 18 gadiem Latvijā, ja autors nemaldās, SMS kredītu piedāvā tikai 3 kredītdevēji; bez tam, divi no kredītdevējiem pieprasa, lai to ņēmējam ir regulāri ienākumi. Tad nu apskatīsim šos kredītdevējus.

Kas piedāvā SMS kredītu no 18 gadu vecuma?

●             SMSCredit (uz nenoteiktu laiku no 20)

SMSCredit ir vienīgais kredītdevējs Latvijā, kas piedāvā SMS kredītu personām bez ienākumiem. Pirmais kredīts ir bezmaksas, un klienti var pelnīt, piesaistot citus kredītņēmējus, par katru reģistrēto kredītu saņemot 10 latus. Bez tam, SMSCredit ir arī lielākais kredītdevējs Latvijā, savā mājaslapā apgalvojot, ka Latvijā to izmanto aptuveni  110,000 klientu.

●             Credit24

Credit24 ir populārs kredītdevējs, kas arī piedāvā kredītu no 18 gadu vecuma, taču cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem. Atšķirībā no SohoCredit un SMSCredit, šis kredītdevējs pirmo aizdevumu nepiedāvā bez maksas, taču tā vai tā piedāvā izdevīgus līguma nosacījumus un ir tik uzticams, cik vien nebanku kredītdevējs var būt.

●             SohoCredit

SohoCredit, tāpat kā Credit24, piedāvā kredītu no 18 gadu vecuma ar noteikumu, ka kredītņēmējam ir pastāvīgi ienākumi. Tiesa, atšķirībā no Credit24, SohoCredit piedāvā kredītu bez maksas summā līdz pat 150 latiem.

Vai ētiski piedāvāt kredītu no 18 gadu vecuma?

Diez vai – vismaz ja jauneklim vai jauneklei nav pastāvīgu ienākumu. Iemesls šādai nostājai ir tāds, ka, ja kas noies greizi, materiālo atbildību par to visdrīzāk uzņemsies vecāki. Var jau teikt – lai jau jaunie gūst dzīves pieredzi, ja jau ir tik pieauguši savos 18 gados, taču, ja vien šie jaunie kaut kur nestrādā, tad ne jau viņi strēbs to, ko ievārījuši, neapdomīgi aizņemoties kredītu.

Post Navigation