Sāc ietaupīt

Izdevumi pārsniedz ienākumus, sāc ietaupīt!

Daudzi no mums ir pieredzējuši ienākumu kritumu, kaut nelielu. Vai tas ir tāpēc, ka mēs neesam saņēmuši nevienu algas pielikumu pēdējo gadu laikā, vai tāpēc, ka mēs esam palikuši tikai ar vienu ienākumu avotu vai varbūt mēs atradām darbu, kas maksā mazāk, nekā tik, cik mēs esam pieraduši, tomēr ka nauda nav tik vērtīga, kā tā bija agrāk.

Paturot to prātā, es ceru, ka Jums noderēs šie padomi, kā ietaupīt naudu. Jūs varat ietaupīt 25% vai vairāk no Jūsu pārtikas rēķina katru mēnesi. Un atcerieties, tie ir tikai iesākuma ieteikumi, mērķis ir likt Jums domāt, kā Jūs varat vislabāk atrast papildu veidus, kā ietaupīt savu naudu citās savas dzīves jomās.

Vai ir kaut kas, ko Jūs varat darīt šodien, lai ietaupītu mazliet naudas? Noteikti, ka jā. Visi nelielie ietaupījumi kopumā veido ievērojamas summas. Ja Jūs šodien koncentrējaties tikai uz vienu tēriņu jomu un izsecināt, kādas darbības Jūs varat veikt, lai samazinātu savus izdevumus, Jūs sāksiet justies labāk uzreiz, zinot, ka lēmumam, ko Jūs šodien veicāt, būs tūlītēja, pozitīva ietekme uz Jūsu budžetu.

Papildus sīkumu ievērošanai, Jums ir jāiztiek ar to, kas Jums ir. Pagarinot lietas kalpošanas ilgumu un lietderību, Jūs ietaupāt, jo Jums nav jāpērk jaunas lietas – vismaz pagaidām. Ejot cauri Jūsu ikdienas rutīnai, domājiet par naudu, ko Jūs tērēsiet šodien, un pārliecinieties, ka Jūs tērējat to apdomīgi. Vai Jums vispār ir nepieciešams tērēt šo naudu? Jūs smagi strādājat, lai šo naudu nopelnītu, neatdodiet to bez cīņas!

Post Navigation