Procentu likmes dažādām iespējām

Ja Jums ir nepieciešama ātra nauda, kredīts pret auto ķīlu var būt tieši tas, ko Jūs meklējat. Jūs nekad nevarat paredzēt, kad uzradīsies kāda finanšu avārijas situācija, kas nevarēs gaidīt līdz Jūsu algas dienai. Patiesībā Jums var būt nepieciešama nauda dienas vai divu laikā. Ja Jūs saskaraties ar šādu ārkārtas situāciju, Jums piederošs transportlīdzeklis var izrādīties vērtīgs vairākos veidos. Ja Jums ir salīdzinoši jauna automašīna labā stāvoklī uz Jūsu vārda, kas ir pilnībā apmaksāta, viss, kas Jums jādara, ir jāpiesakās kredītam pret auto ķīlu. Jūs iegūsiet nepieciešamo naudu gandrīz uzreiz, pamatojoties uz Jūsu transportlīdzekļa tālākpārdošanas vērtību.

Procentu likmes

Procentu likmes kredītiem no ģimenes un draugiem gandrīz vienmēr būs zemākas nekā citiem alternatīviem kredītiem, tomēr paturiet prātā, ka Jūs riskējat Jūsu attiecībām ar šo personu.

Procentu likmes ātrajiem kredītiem ir augstākas.

Kredītiem pret ķīlu šīs likmes ir nedaudz zemākas.

Ņemiet vērā, ka Jūs atradīsiet dažādas procentu likmes visiem minētajiem kredītu veidiem, tādēļ, lai Jūs varētu iegūt daudz zemāku likmi kā vidējo, izpētiet dažādu kredītu piedāvājumus. Piemēram, daži auto kredītu aizdevēji piedāvā likmes, kas ir uz pusi mazākas par minēto procentu likmi, kas ļaus Jums ietaupīt daudz naudas, salīdzinot ar vidējo aizdevēju.

Post Navigation