Pirmais kredīts bez maksas – ko tas nozīmē?

Kredīts internetāIespējas noformēt kredītu internetā šobrīd ir ļoti plašas. Aizdevēju piedāvājumā dažādi ātrie kredīti, lai katrs varētu izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu.

Lai pievilinātu klientus, kredītdevējiem jāizdomā arvien jauni un izdevīgi piedāvājumi. Kāds rīko īpašas akcijas un veido lojalitātes programmas, kāds cits nodrošina pirmo kredītu maksas.

Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka aizdevumam netiek pievienota procentu likme. Piemēram, ja esi aizņēmies 200 EUR, pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā 200 EUR un ne centa vairāk. Turklāt šobrīd ātro kredītu bez maksas piedāvā salīdzinoši liels skaits kredītdevēju.

Izdevīgi kredītņēmējiem, bet – kāds labums aizdevējam?

Skaidrs ir viens – aizdevēja peļņa veidojas no iegūtajiem procentu maksājumiem. Ja tiek izsniegts bezprocentu ātrais kredīts internetā, rodas loģisks jautājums – kāds labums no tā aizdevējam? Atbilde ir vienkārša – ar šo izdevīgo piedāvājumu aizdevējs vēlas paplašināt klientu loku. Būtībā kredītdevējs cer, ka Tu ņemsi aizdevumu arī atkārtoti. Turklāt, kā rāda statistika, diezgan daudz kredītņēmēju mēdz pagarināt sava aizdevuma atmaksas termiņu. Ņemot vērā, ka termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums, bezmaksas aizdevums īsā mirklī pārtop maksas kredītā. Un aizdevējs gūst peļņu.

Kā noformēt ātro kredītu?

Ātrais kredīts

Vispirms jāatrod uzticams aizdevējs, kas atbilst visām prasībām. Iespēja kredītu saņemt bez maksas nav vienīgais kritērijs, kam pievērst uzmanību. Vērts iepazīties arī ar:

  • Maksimālo aizdevuma summu. Ātrie kredīti noder, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Pārsvarā kredīta summas ir dažu simtu eiro apmērā. Būtiski, ka pirmais ātrais kredīts internetā būs mazāks, sākot ar otro aizņemšanās reizi varēsi saņemt lielāku summu;
  • Atmaksas termiņu. Visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti uz 30 dienām. Tas var šķist maz, taču ir pietiekami, lai sagaidītu algas dienu un veiktu kredīta atmaksu;
  • Vecuma ierobežojumu. Pie lielas daļas aizdevēju ātrais kredīts internetā tiek izsniegts personām, kas sasniegušas 20 gadu vecumu;
  • Aizdevēja darba laiku. Lai arī aizdevumam pieteikties vari jebkurā laikā, kredīta pieteikums tiks izskatīts un aizdevums piešķirts aizdevēja darba laikā.

Kad tas paveikts un izvēle izdarīta, jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā un jāpiesakās aizdevumam. Pieteikuma izskatīšana notiek ātri, un, pozitīva lēmuma gadījumā, naudu savā bankas kontā saņemsi vien dažu minūšu laikā.

Ātrie aizdevumi pieejami bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Kā kredīta nodrošinājums kalpo vien kredītņēmēja maksātspēja. Svarīgi, ka pieteikuma izvērtēšanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

Ja esi izlēmis par labu aizdevumam, aizņemies izdevīgi – izmanto iespēju pirmo kredītu noformēt bez maksas! Ātrie kredīti bez procentiem ļauj saņemt naudu ātrā un vienkāršā veidā, taču nepārmaksāt ne centa! Tomēr, pirms kredīta noformēšanas, svarīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt pilnā apmērā un noteiktajā laikā.

Post Navigation