Par mājokļa iegādi – tiem, kuri plāno

Mājokļa iegāde ir viens no lielākajiem dzīves finanšu lēmumiem. Ir daži padomi, kas palīdzēs Jums izlemt, vai Jūs varat atļauties spert šādu finansiālu soli.

Kredīta garantija

Padoms # 1: Veiciet vismaz 20% lielu pirmo iemaksu. Tas izklausās konservatīvi, bet tas ir lielisks padoms. Ir svarīgi, lai Jums būtu pirmā iemaksa un regulāri ienākumi, kuri signalizē, ka Jums ir nauda, kuru novirzīt hipotēkas atmaksai.

Padoms # 2: Jūsu hipotēkas maksājumam vajadzētu būt ne vairāk kā 25% no Jūsu algas. Atzīsim, ka pat bez hipotēkas maksājumiem, ikdienas dzīve ir dārga. Jums ir nepieciešama lielākā daļa no Jūsu algas citiem izdevumiem.

Padoms # 3: Stingri ierobežojiet citus parādus. Ja Jūs maksājat hipotekāro kredītu, tas ir tikai pašsaprotami. Esiet taupīgi un nemētājaties ar naudu.

Padoms # 4: Neiztērējiet savus ietaupījumus. Jā, Jums ir nepieciešams veikt lielu pirmo iemaksu, bet Jums joprojām ir nepieciešams kaut ko atstāt nebaltām dienām (vai dārgam un negaidītam mājas remontam!).

Zināt pamatnoteikumus gudrai un pieejamai hipotēkai ir viena lieta. Faktiski izpildīt šos padomus ir pavisam cita lieta. Tātad, kur Jums vajadzētu vērsties, ja Jūs jūtaties gatavi iegādāties mājokli, taču neesat vēl savedis kārtībā savas finanses? Meklējiet un konsultējieties pie aizdevēja vai savā bankā. Hipotekārais kredīts ir nopietns kredīts un to var atļauties cilvēki ar ienākumiem un atbildības sajūtu. Izvērtējiet, vai variet atļauties uzņemties kredītu uz ilgu laika posmu.

Post Navigation