Kredītu noformēšana – mīti un patiesība

Šķiet, ikvienam no mums ir savs viedoklis par naudas aizņemšanos – kāds tajā nesaskata neko sliktu, cits – uztver to kā kaut ko apkaunojošu un nepieņemamu. Tomēr patiesība, kā vienmēr, ir kaut kur pa vidu. Vislielākās diskusijas šobrīd izraisa ātrie kredīti, kas ir ērta aizņemšanās iespēja, tomēr daudzi šaubās par to izdevīgumu. Kādi ir aktuālākie jautājumi, kas saistās ar ātro kredītu nozari?

Aizdevumu noformēšana ir sarežģīts un neērts process

Kredīts

Iespējams, šis priekšstats veidojies dēļ bankām, kurās tiešām aizdevumu saņemt nav nemaz tik vienkārši. Dokumenti kalni, laika patēriņš kredītiestādē, dažādu formalitāšu kārtošana. Turklāt daudziem zemapziņā iesēdies psiholoģiskais diskomforts, ko rada aizdevuma prasīšana un skaidrojumu sniegšana.

Tomēr patiesība ir tāda, ka ātrie aizdevumi ļauj ietaupīt gan laiku, gan arī pasaudzēt nervus. Noformēt nepieciešamo aizdevumu ir vienkāršāk un vienkāršu. To var iespējams izdarīt vien dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām. Turklāt, noformējot aizdevumu, neviens neprasīs, kādam mērķim tas nepieciešams. Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts dažu minūšu laikā, turklāt – bez ķīlas un galvojuma.

Ātrie kredīti ir dārgs prieks

Ieraugot procentu likmes, tā nodomā daudzi. Tomēr, iedziļinoties ātro kredītu būtībā, daudzu domas mainās. Pirmkārt, jāņem vērā, kā ātrie aizdevumi paredzēti kā īstermiņa risinājums. Tātad ātrais kredīts internetā visbiežāk jāatdod 30 dienu laikā. Veicot aprēķinu šādā laika griezumā, pārmaksa vairs nešķiet tik liela. Daudzi  aizdevēji piedāvā aizdevumu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, tādā veidā ietaupot procentos aprēķināto summu. Piemēram, ja līgumā noteiktais termiņš ir 30 dienas, bet aizdevumu vari atmaksāt jau pēc 10 dienām, procentu maksa būs jāatmaksā tikai par to laiku, kad ātrais kredīts internetā tika izmantots, respektīvi – šajā gadījumā par 10 dienām.

Šobrīd ātro kredītu tirgus ir ļoti plašs, tādēļ, lai piesaistītu klientus, aizdevēji nodrošina dažādus izdevīgus piedāvājumus – kā piemēram, dalību lojalitātes programmās un pirmo kredītu bez maksas. Ja lojalitātes programmas ir pastāvīgo klientu priekšrocība, tad bezprocentu kredīts ir iespēja, ko var izmantot uzņēmuma jaunie klienti. Tā būtība ir pavisam vienkārša – atdod tikai tik, cik aizņēmies, bez nekādas pārmaksas.

Ātrie aizdevumi ir iemesls jaunām naudas grūtībām

Tikai ne tad, ja aizņemsies pārdomāti! Visbiežāk grūtības atmaksāt aizdevumu rodas dēļ bezatbildīgas rīcības. Ātrais kredīts internetā, lai arī vilinošs un ērti noformējams, tomēr ir un paliek atbildīgs lēmums, kas nesīs savu labumu tikai tad, ja tiks ņemts pārdomāti, apzinoties visus riskus.

Noformē aizdevumu tikai tad, ja:
  • Ja tas patiešām nepieciešams;
  • Esi pārliecināts, ka spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Ja aizņemsies pārdomāti, jaunas naudas grūtības neradīsies.

Kā redzams, daudzi priekšstati rodas no nepilnīgas informācijas. Ātrie aizdevumi var palīdzēt dažādās situācijās, tomēr, vai ātrais kredīts internetā noderēs konkrētajā situācijā, tas jālemj katram pašam.

Post Navigation