Kredīts no 19 gadiem

Saprotiet atšķirības starp tradicionālo kredītu un ātro kredītu. Ātrais kredīts no 19 gadiem būtībā ir neliels kredīts (parasti mazāk nekā 1000 eiro). Kredīta summa ir atkarīga no Jūsu ikmēneša algas, saistībām, aizdevēja piedāvājuma un citiem faktoriem. Tā kā šie kredīti neietver milzīgas summas, Jums nav jāuztraucas par aizpildāmiem dokumentiem.

Kas šie par kredītiem

No aizdevēja viedokļa, ātrie kredīti no 19 gadiem ir ļoti, ļoti nelieli (salīdziniet 1000 eiro kredītu ar hipotekāro kredītu). Tas nozīmē, ka risks, kas saistīts ar kredītu, ir salīdzinoši neliels. Aizdevēji ir secinājuši, ka tad, kad kredīta summas ir nelielas, to neatmaksāšanas līmenis ir ļoti zems. Citiem vārdiem sakot, lielākajai daļa kredītņēmēju ir tendence atmaksāt naudu ļoti ātri, tādēļ aizdevēji var atļauties apstiprināt šādus kredītus ļoti ātri.

Kredīta atmaksa aizdevējam

Protams, ka aizdevēja pieņēmums ir, ka Jūs atmaksāsiet kredītu uzreiz, kad būsiet saņēmis savu nākamo algu vai 30 dienu laikā. Tas ir iemesls, kāpēc šie kredīti no 19 gadiem ir pazīstami arī kā ātrie īstermiņa kredīti. Tie arī tiek dēvēti par avansiem, jo šie kredīti ir paredzēti, lai aizpildītu plaisu starp Jūsu tūlītējo nepieciešamību pēc naudas un Jūsu faktisko algas dienu.

Atbildīga aizņemšanās un neatmaksāšanas sekas

Ja ātrais kredīts no 19 gadiem tiek pilnībā atmaksāts, aizdevējs no tā iegūst nelielu naudas summu (tie ir procenti par kredīta piešķiršanu) un visi ir apmierināti, bet, ja aizņēmējs nespēj atmaksāt ātro kredītu laikā un neizdara pagarinājumu, kredīta summai tiek piemērota augsta sodu procentu likme. Šī augstā procentu likme ir izveidota, lai tā darbotos kā spēcīga iebiedēšanas tehnika, lai atturētu kredītņēmējus no aizkavēšanās vai savu saistību nepildīšanas attiecībā uz maksājumiem.

Post Navigation