Kas ir kredīts pret auto ķīlu

PorscheKredīts pret auto ķīlu ir kredīts, kuru var saņemt teju ikviens auto īpašnieks. Tā kā šie ir nodrošināti kredīti, aizdevēji neveic kredītvēstures pārbaudi un neprasa darba vietu vai ienākumus, lai varētu saņemt naudu. Tātad, pat ar sliktu kredītvēsturi un bez darba vietas  – novēlotiem maksājumiem vai saistību nepildīšanu – šos kredītus ir viegli iegūt.

Tomēr pārliecinieties, ka aizdevēji nepiemēro pārāk augstus procentu maksājumus. Aizdevēji parasti iekasē saprātīgus procentus. Jums vajadzētu veikt izpēti, lai atrastu labākos piedāvājumus, kā MOGO, kas piedāvā ātru, ērtu un lētu kredītu pret auto ķīlu.

Aizdevēju piedāvājumu izpēte noteikti prasa diezgan daudz laika, lai rūpīgi izpētītu daudzos piedāvājumus un izvēlētos piemērotāko. Ja nevēlaties veikt aizdevēju izpēti, tad izvēlieties MOGO, kas ir vadošais kredītu pret auto ķīlu un auto kredītu izsniedzējs Latvijas Republikā.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto garantiju?

  • Iespēja saņemt kredītu pret auto ar sliktu kredītvēsturi;
  • Naudu var atmaksāt pirms termiņa un ietaupīt;
  • Kredīta atmaksas laikā tupini lietot savu auto bez uztraukumiem;
  • Kredīts pret ķīlu tiek izsniegts arī pret citas tehnikas ķīlu;
  • Kredīts līdz 90 procentiem no auto vērtības;
  • Pieteikums tiek izvērtēts 30 minūšu laikā – darba laikā;
  • Kredītu var saņemt vienas dienas laikā – darba laikā.

Ja Jūsu santehnika ir sabojājusies un Jūs sēžat mājās ar gandrīz metru dziļu ūdens kārtu, kredīts pret auto ķīlu var būt Jūsu risinājums. Ja pieteiksieties citam ilgtermiņa aizdevumam, var paiet ilgs laiks, lai Jūs varētu saņemt kredītu. Šis ir piemērs, kā šāda veida aizdevumu var izmantot atbildīgi. Ja Jums ir neparedzēti izdevumi, šāda veida kredīts var parūpēties arī par tiem.

Kredīti pret auto ķīlu var ļoti palīdzēt, kad ir nepieciešams. Galvenais ir atrast cienījamu aizdevēju, nevis tādu, kurš Jūs apkrāpj, lai pēc tam iegūtu Jūsu auto. Transports ir ļoti būtisks lielākajai daļai cilvēku. Ja Jūs nedzīvojat vietā, kur ir pieejams sabiedriskais transports, Jums ir nepieciešams auto, lai dotos uz darbu un veiktu citus ikdienas uzdevumus. Pārliecinieties, ka Jums ir Jūsu auto visu laiku. Izvairieties no aizdomīgām pazīmēm un nekrītiet par upuri agresīvam aizdevējam, lai Jums nenāktos uz darbu doties kājām, kad Jūs varētu braukt ar auto.

Post Navigation