Kā ietaupīt savu naudu?

Ja vēlaties kaut ko dzīvē sasniegt, vispirms Jums vajadzīgs liels sapnis. Es negribu apšaubīt naudas taupīšanu kā slavējamu mērķi, bet gandrīz pilnīgi droši varu apgalvot, ka to esat izvirzījis kāda zināma iemesla dēļ. Un tas ir ļoti svarīgi, jo ideja palīdzēs Jums nonākt tur, kur gribat.

Ar ko sākt? Ja Jums ir ideja un sapnis, tad nākamais pieturas punkts ir plāns. Katram plānam ir vajadzīga stratēģija un metodes, kā panākt iecerēto. Plānojot sasniegumus, nevajag iespringt. Aizrautība un kaislīga nodošanās savam sapnim ir laba motivācija, kas Jums palīdzēs doties uz priekšu un aizvien radoši darboties. Un tomēr – daži ieteikumi, kā uzsākt naudas taupīšanas režīmu, nedarot pāri veselībai.

Kā ietaupīt, pērkot pārtiku

Taupot uz pārtikas rēķina, jāatceras, ka veselība ir liels dārgums un tā jāsaglabā par katru cenu. Ja Jūs grasāties iepirkties lētāk, tas nekādā gadījumā nedrīkst notikt uz uztura rēķina. Katrā ziņā jāsaglabā veselīga uztura pamatnosacījumi, tas ir, jālieto uzturā daudz šķiedrvielu – graudaugi, maize, jāēd dārzeņi un augļi, gaļa, zivis un piena produkti. Arī pārtikas daudzveidība nedrīkst ciest no Jūsu jaunā dzīvesveida, atteikties drīkst tikai no uztura piramīdas pēdējā pakāpiena produktiem – kūkām, konfektēm un tortēm un alkohola.

Ko Jūs varat darīt, nonākot lielveikalā? Salīdziniet produktu sastāvu un cenas. Pērciet tā ražotāja produktus, kas ir lētāki. Iepērcieties vairumā, par lielajiem iepakojumiem saņemot atlaides. Ievērojiet veikala akcijas un ražotāja īpašos piedāvājumus. Sastādiet iepirkumu sarakstu, neiepērcieties impulsīvi. Kaut arī bieži atlaides ir tikai gudri izplānota ražotāja un pārdevēja mārketinga taktika, Jūs iemācīsieties vērst savu uzmanību uz vajadzīgo un ietaupīsiet laiku.

Post Navigation