Kā darbojas lombards moda

Preču novērtēšana pie viņiem notiek atkarīgi no tā pie kuras grupas piedzer prece un tad tiek ņemts vērā – prove un veids, vai dārgmetāls ir vērtēts kā lūznis vai izstrādājums, vai dizains ir atbilstošs mūsdienu vajadzībām, vai dārgmetālam ir kāds dārgakmens, svars un kvalitātes rādītājs.

  • Ķīlas komplektācija, vai ir viss nepieciešamais līdzi, tehniskais, vizuālais stāvoklis, vecums, operatīvā atmiņa, izšķirtspēja.
  • Meistaru, mākslinieku, krāsas, izgatavotāju, fabriku, traukiem vai piederumiem izskatu un komplektācijas pakāpi.
  • Marka, modelis, tehniskais, vizuālais stāvoklis.
  • Nekustamā īpašuma atrašanās vieta, tehniskais un vizuālais stāvoklis, tur esošās komunikācijas, apkārt esošā infrastruktūra, zemes lietošanas nosacījumi, apsaimniekošanas plānu datus.

Kad dodaties pie Lombards Moda, tad klientu centrā jums vajadzētu informēt par vēlamo aizņēmuma apjomu, kāds ir aizdevuma nodrošinājums (ja tas ir iespējams) , vēlamā procentu likme un termiņš aizdevuma noformēšanai, kāda ir iespēja atmaksāt summu un procentus.

Pie šī aizdevēja ir iespējams ne tikai ieķīlāt īpašumu, vai pārdot, bet arī nopirkt. Ir iespēja iegādāties  transporta līdzekļus, nekustamos īpašumus, atjaunot juvelierizstrādājumus. Procentu likmes tiek piedāvātas dažādās, ar tām var iepazīties klientu centros uz izkārtnēm, tās bieži vien mainās. Ir gadījumi, kad mums var būt atteikt darījums, tas var notikt šādos gadījumos – ja prece ir sliktā stāvoklī un neatbilst vizuālajam tēlam, ja preces komplektācijā iztrūkst kaut kādas svarīgas un būtiskas lietas, ja ir apšaubāma maksātspēja, ja mums ir slikta kredītvēsture un esam jau parādnieku sarakstā.

Filiāles atrodas pa visu Latviju – Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Liepāja, Madona, Ventspils, Rīga u.c. Kopumā lombards Moda ir mūsdienīgs lombards, kurā ir plaša izvēle tam, ko vēlaties ieķīlāt vai iesākt ar savu lietu. Ne katrā lombardā ir iespēja ieķīlāt ūdens motociklus vai kādas citas preces, neskaitot īpašumu, bet arī dažādas gleznas un antikvariātus, jahtas, kuterus utt. Klientu servisi ir pa visurieni, lai klientiem nevajadzētu braukt uz dažādām pilsētām, lai nokārtotu darījumu, tādēļ klientu centrs ir gandrīz katrā Latvijas pilsētā, visbiežāk pilsētu centrā, kur tas ir pieejams visiem klientiem neatkarīgi no dzīvesvietas.

Post Navigation