Informācija par kredītu

NaudaJūs iegūstat kredītu uz īsu laiku, līdz Jūs saņemat savu nākamo algu. Procentu likmes ātrajiem kredītiem var svārstīties no 10€ līdz 35€, bet pirmajam kredītam – 0%. Maksimāla summa, ko Jūs varat aizņemties, parasti ir 3000€, kura nav pieejama bez procentiem, bet atmaksas termiņš līdz pat gadam. Atmaksas termiņu un pašu summu izvēlieties pats, bet atcerieties, kad nav prātīgi aizņemties vairāk, nekā ir nepieciešams.

Mūsdienās mums patīk neierobežota dzīvošana mūsu sapņu pasaulē ar mūsu glauno autiņu (kas pirkts uz kredīta), dizaineru apģērbu (pateicoties mūsu dārgajam draugam – kredītkartei) un māju ar 4 guļamistabām (kad Jums ir nepieciešamas tikai divas). Bet vienu dienu Jūs nomaksāsiet visus parādus, vai ne? Diemžēl lielākā daļa no mums nenosaka, kad tieši šī diena pienāks.

Tā ir ideāla situācija, ja Jūsu naudas plūsma ir kustībā un Jūsu ikdienas dzīvi neierobežo pēkšņi izdevumi un naudas plūsmas problēmas. Neliels ātrais kredīts bez procentiem šur un tur nesagādās lielas problēmas, bet, ja Jūs jau kļūstat atkarīgs no kredītiem, tas varētu būt laiks, kad Jums ir kārtīgi jāpārskata savi izdevumi un jānosaka, kur tieši Jūs varat ietaupīt.

Palīdzot tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju risināt to finansiālās problēmas, mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi un ieskatu ikdienas dzīves naudas problēmās. Mēs zinām, kā tas ir, kad Jūsu makā ir tikai vējš. Ja nolemjat aizņemties ātro kredītu bez procentu maksas, izvērtējiet savu atmaksas spēju.

Post Navigation