Bankas un privātie aizdevēji

Ir daudzas bankas un privātie aizdevēji, kas sniedz patēriņa kredītus. Visām ir savi noteikumi un nosacījumi. Lai iegūtu labāko piedāvājumu patēriņa kredītiem, Jums jāsazinās un jākonsultējas ar tik daudz kreditēšanas iestādēm, cik vien iespējams. Pastāstiet viņiem par savām finanšu prasībām un situāciju. Iegūstiet piedāvājumus un pārbaudiet, vai Jūs varēsiet kredītu viegli atmaksāt.

Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret ķīlu

Kredīts, kas nodrošināts pret kādu nekustamo īpašumu, tiek saukts par nodrošinātu kredītu. Šos kredītus ir viegli iegūt, jo aizdevēji jūtas droši, sniedzot šos kredītus, jo Jūs ieķīlājat kādu nodrošinājumu pret kredīta summu. Nodrošinātiem kredītiem ir zemākas procentu likmes un vieglas atmaksas iespējas. Kreditēšanas iestādes nevilcinās sniegt lielu kredītu pret nodrošinājumu ar augstu vērtību. Parasti, nodrošināti personas aizdevumi tiek piešķirti pret mājokli, kas pieder personai, bet, ja Jūsu māja jau ir ieķīlāta, Jūs joprojām varat izmantot nodrošinātos kredītus pret daļu no mājas, kas Jums pieder.

Kredīts bez ķīlas

Nenodrošinātos kredītos summa, ko banka vai finanšu iestāde piešķir, nav nodrošināta ar ķīlu. Finanšu iestāde dod kredītu tikai pamatojoties uz attiecīgās personas kredītspēju. Šis kredīta veids ir lielāks risks aizdevējiem, tāpēc tie piemēro lielāku procentu likmi un bieži vien veic aizņēmēja finanšu stabilitātes pārbaudi. Tā kā kredīts ir nenodrošināts, aizdevēji ir atturīgi dodot lielas kredīta summas. Nenodrošināts kredīts ir labs īrniekiem, cilvēkiem, kam nepieder savas mājas un tiem, kas nevar neko piedāvāt kā nodrošinājumu.

Gadījumā, ja aizņēmējs nepilda saistības, aizdevējs izmantos kredīta līgumu un juridisko palīdzību, lai atgūtu nesamaksāto summu.

Vēl kas? Jā – Jūs varat iegūt kredītus, pat ja Jūs aizņematies pirmo reizi vai esat pašnodarbināta persona vai cilvēks ar ikmēneša ienākumiem. Ar kredītiem, viss ir iespējams.

Post Navigation