Auto aizdevums pret auto ķīlu

Kaut to nosaukumi var likties līdzīgi, auto aizdevums nav tas pats, kas aizdevums pret auto ķīlu. Ar plašo aizdevumu piedāvājumu, kas ir pieejams mūsdienās, ir svarīgi, ka patērētāji zina atšķirību. Jo īpaši, kad tie meklē aizdevēju internetā.

Meklējot aizdevumu, nosakiet savas aizdevumu iespējas. Pirms pieteikties jebkādam aizdevumam, noteikti ieteicams veikt rūpīgu izpēti, lai atrastu izdevīgākās iespējas. Gada procentu likmes (GPL), maksāšanas iespējas, pieaugoši maksājumi un citi ar aizdevumiem saistītie jautājumi spēlē lielu lomu aizdevuma procesā. Apbruņošanās ar pareizu informāciju, pirms pieņemt lēmumu un parakstīt punktoto līniju, ir svarīga, lai iegūtu vislabāko aizdevumu.

Kaut arī daudzi cilvēki iegūst aizdevumu caur dīleri, no kā viņi iegādājas automašīnu, bieži vien ir daudz labāk iegūt finansējumu no Jūsu bankas vai nebanku aizdevēja internetā, pirms doties izvēlēties auto. Šie aizdevēji mēdz piedāvāt labākas procentu likmes un aizdevuma nosacījumus. Ja Jūs noslēdzat finansēšanas līgumu ar dīleri, Jums var būt iespēja saņemt īpašu finanšu likmi. Auto dīleri bieži sniedz speciālus piedāvājumus dažām automašīnām. Esiet uzmanīgi, jo tirgotājs var likt Jums domāt, ka Jūs iegūstat izdevīgu piedāvājumu, kamēr sīkā druka vēstīs par pretējo.

Aizņemoties ieķīlājot auto:

  • Saņem  kredītu līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Saņem kredītu un turpini lietot auto;
  • Tiek pieņemta arī cita tehnika;
  • Ātra un ērta pieteikšanās;
  • Pirmstermiņa naudas atmaksa bez soda procentiem;
  • Profesionāla apkalpošana;

Auto aizdevumu termiņš ir dažāds – no dažiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem, kuros aizņēmējs veic maksājumus aizdevējam katru mēnesi. Jums būs jāmaksā procenti, pamatojoties uz aizdevumu.

Post Navigation