Augļu profesionāļi

500 eiroTāpat kā kopš spēles izgudrošanas ir bijuši profesionāli pokera spēlētāji, tas pats attiecas uz augļu spēļu automātiem. Lai gan daudzi apgalvo, ka nevar strādāt ar augļu spēļu automātiem stratēģiski, kā viens no pokera spēlētājiem, augļu spēlētāji sāk atšķirties.

Viena no pirmajām lietām, ko profesionālais augļu automātu spēlētājs jums pateiks, ir jau no paša sākuma, jums ir jāmācās, kā darbojas konkrēta augļu mašīna. Bieži vien šo automātu spēlētāji ir galvenais mērķis, lai gūtu panākumus, ir iet prom kā uzvarētājs. Patiesībā tas ir lieliski, ja jūs darāt, bet jūs varat paļauties uz sevi veiksmīgi, ja jūs aiziet ar vairāk naudu, nekā jūs ielikāt automātā. Bieži vien sākas problēmas. Jūs bieži novērojat cilvēkus, kas spēlē un ir naudas līdzekļi, tomēr viņi vairs neaiziet, kamēr viņi būs uz priekšu. Kāpēc ir tā, ka?

Ja esat ieguvis mazliet, tad jūs uzskatāt, ka automāts ir “karsts”, citiem vārdiem sakot, jūs uzskatāt, ka tā nonāk līdz vietai, kur tā izspiež džekpotu.

Ja jums būs veiksmīgi spēlēt augļu automātus, tad tie ir divi šķēršļi, kas jāpārvar. Trešais jautājums, kas ir nopietna problēma, ir azartspēļu atkarības veidošanās. Tas ir nožēlojams stāvoklis.

Personas, kas ir kļuvušas par profesionāļiem, uzskata, ka šīs mašīnas ir jāstrādā, un daudzas no tām ir zaudējušas spēles baudījumu. Tas vairs nav izklaide, bet gan nepieciešamība.

Tātad, kā viens vietas profesionālo augļu mašīna spēlētājs

Kā viņi izskatās?

  • Vai tiešām labs būs grūti pamanīt. Viņi strādā pie neuzkrītoša. Viņš vai viņa nespēs apdomāt, kā viņi vienmēr sita mašīnas.
  • Viņiem vienmēr šķiet, ka viņiem ir būtiska naudas summa, lai spēlētu.
  • Viņu emocijās nebūs lielu svārstību. Viņi lielākoties būs mierīgi un pacietīgi, gandrīz izskatās, ka viņi ir koncentrēti.
  • Viņi lielākoties būs labi sagatavoti. Nopietna apstrāde var nozīmēt, ka dažās spēļu zālēs tas nav labi saņemts, un tas notiek automātu atrašanās vietā.
  • Jūs pamanīsiet, ka tie ir pieklājīgi un nosvērti cilvēki.

Tiklīdz jūs iepazīsieties ar profesionālā augļu spēlētāja iezīmēm, jūs varēsiet tos pamanīt gandrīz katru reizi. Tas ir vairāk faktiski, ja jūs gadās redzēt to pašu personu, kas spēlē automātu dažādos laikos. Bieži vien viņiem būs zināms plānotais grafiks. Tad tas būs atkarīgs no viņu konkrētās stratēģijas.

Kas vēl vēlas jautru un vienkāršu veidu, kā spēlēt īstas augļu mašīnas, nenonākot uz kazino?

Post Navigation