Ātro kredītu aizņemšanās

Ātrie kredīti bieži ir galējais risinājums cilvēkiem, kam ātri nepieciešama nauda. Diemžēl ir negodīgi kreditēšanas uzņēmumi, kas pārtiek no šāda izmisuma.

Bieži vien arī sliktā atšķiršana no labā ir grūta un ir atkarīga vienīgi no Jūsu spējas rūpīgi izpētīt uzņēmumu, no kura Jūs gatavojaties iegūt kredītu. Jūs tomēr varat pievērsiet uzmanību dažiem indikatoriem, kas var palīdzēt ierobežot Jūsu izvēli.

Nav kontaktinformācijas/ adreses

Meklējot ātros kredītus, neatkarīgi no tā, vai Jūs esat piena puika vai veterāns šajā jomā, Jums būs jautājumi un sūdzības kreditēšanas uzņēmumam, tādēļ ir ļoti svarīgi meklēt e – pasta adreses, tālruņa numurus un fizisko atrašanās vietu uzņēmumam, kurā Jūs plānojat iesniegt kredīta pieteikumu.

Ja Jūs neredzat šo informāciju mājas lapā, dodieties pretējā virzienā. Jūs apdraudat svarīgu informāciju, piemēram, Jūsu bankas kontu, ja Jūs neizvēlaties citu, drošu aizdevēju. Paturiet prātā, ka ir krāpšanas veidi, kuros minētā informācija var un tiks izmantota pret Jūsu interesēm.

Izvēlieties ātro kredītu caur www.zuz.lv un izvairieties no krāpšanas!

Samaksa pirms kredīta piešķiršanas

Vairums likumīgu aizdevēju iekasēs kredīta maksas tikai tad, kad kredīts būs jāatmaksā pēc tā termiņa beigām. Tātad, ja Jūs saskaraties ar aizdevēju, kas pieprasa priekšapmaksu, dodieties prom, cik ātri vien iespējams.

Izvēloties kredītu no uzticama aizdevēja, Jums tiks parādītas maksas, kas Jums būs jāsedz; Jums var likties, ka tās ir nedaudz par augstu, bet Jums ir jāatceras, ka uzņēmums uzņemas samērā augstu kavētu maksājumu risku un sliktāk, nemaksāšanas risku.

Neskaidras līguma detaļas

Līgumam, kuru Jūs parakstāt uz sava vārda, jābūt skaidram ar kredīta noteikumiem un nosacījumiem. Jūsu pašu aizsardzībai, izlasiet to, pat ja Jūs parasti neiedziļināties smalkajā drukā.

Pretējā gadījumā Jūs varētu beigu beigās maksāt 50 procentus no kredīta summas kā procentu likmi! Jūs negribētu to uzkraut jau tā vārgajam budžetam, vai ne?

Visbeidzot, meklējot ātros kredītus, kad tas izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība, tā parasti arī ir. Jūs neesat tik izmisis pēc naudas, lai iekristu šādā slazdā!

Post Navigation