Ātrais kredīts bez ķīlas

Lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešama ķīla. Viss, kas ir nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu (arī SMS kredītu) ir bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī mobilais telefons no kura nosūtīt apstiprinājuma SMS. Latvijā šis pakalpojums ir ļoti populārs tieši dēļ tā, ka to ir ļoti ērti un ātri saņemt.

Ik pa brīdim mēs nonākam tādā situācijā, kad mums pietrūkst naudas. Nav svarīgi, vai ir aizkavējusies alga, vai ir patērēts tekošā mēneša budžets. Galvenais, kad dotajā momentā mums pietrūkst nedaudz naudas un lai izvairītos no šādām situācijām pats ātrākais un ērtākais veids ir paņemt ātro kredītu. Lai noformētu ātro kredītu ir nepieciešamas tikai dažas minūtes no mūsu dārgā laika un kas pats galvenais nav nepieciešamas nekādas ķīlas. Jums nebūs jāiet uz banku ar milzīgām dokumentu kaudzēm un jāmeklē galvotājs.

Kā saņemt ātro kredītu

Lai saņemtu ātro kredītu ir tikai jāizvēlas kādu no uzņēmumiem, kuri piešķir ātros kredītus un jāizpilda pieteikums šī uzņēmuma mājas lapā. Pēc tam atliek tikai gaidīt, kad nauda tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā, parasti tas aizņem aptuveni 15 minūtes. Ātrie kredīti internetā tiek uzskatīti par nenodrošinātiem, personīgajiem aizdevumiem, jo netiek prasīta ķīla un ātrais kredīts & SMS kredīts tiek izsniegts privātpersonām.

Kā atmaksāt

Parasti ātros kredītus un SMS kredītus piešķir uz neilgu laika periodu, kuru jūs izvēlaties aizpildot kredīta pieteikumu. Praktiski visi Latvijas ātro kredītu aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu atkārtoti. Tas nozīmē, kad pienāk brīdis atmaksāt jūsu kredītu un jums nav nepieciešamā summa, kuru samaksāt, tad par attiecīgu samaksu jūs varat pagarināt atmaksas termiņu. Ko arī var uzskatīt par priekšrocību, jo klasiskajā variantā, ja jūs būtu ņēmuši kredītu bankā, jums jau būtu jāsāk uztraukties par jūsu ieķīlāto īpašumu.

Kas var aizņemties

SMS kredīts ir pieejams personai:

kura ir Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju

personai ir tiesībspēja un pilna rīcībspēja

ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā

ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu

ar bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām.

Tas ir ātrais kredīts, SMS kredīts, interneta aizdevums un pārējie īstermiņa aizdevumi, kurus aizņematies atbildīgi!

Post Navigation