Ātrais kredīts 15 minūšu laikā

Ātrais kredīts 15 minūšu laikāĀtrais kredīts 15 minūšu laikā ir vienkāršākais veids, kā iegūt naudu steidzamām vajadzībām. Šis aizdevums ir lielisks nelielām finanšu vajadzībām. Ir daudzas reizes, kad personai nav līdzekļu, lai segtu dažus izdevumus. Bieži rodas tādas situācijas, kad mums steidzam ir nepieciešam nauda kādam neplānotam pirkumam, vai lai norēķinātos par pakalpojumu, kurš nebija iepriekš ieplānots. Šādos gadījumos ātrais kredīts 15 minūšu laikā ir pati ērtākā un ātrākā iespēja tikt pie sev nepieciešamajiem finanšu līdzekļiem.

Lai iegūtu šos aizdevumu, aizdevuma ņēmējam nav jāveic dokumentu sūtīšana pa faksu, vai pastu. Apstiprināšanas procedūra ir viegla un vienkārša. Aizņēmējs var saņemt naudu jau 15 minūšu laikā pēc pieteikšanās, ja tā tiek veikta internetā. Aizdevējs pēc apstiprināšanas pārskaitīts naudu tieši pieteikuma iesniedzēja kontā. Naudu iespējams iegūt bez jebkādām formalitātēm un kavēšanās.

Šeit ir daži priekšnosacījumi, kas aizņēmējam jāizpilda pirms pieteikšanās:

  • Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, vai nepilsonim ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju ;
  • Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam;
  • Pieteikuma iesniedzējam ir nepieciešams derīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām;
  • Pieteikuma iesniedzējam ir nepieciešams stabils darbs ar regulāriem ienākumiem.
  • Pastāvīgs mobilā telefona pieslēgums

Pieteikšanās internetā lieki netērē ne Jūsu laiku ne naudu, daudzi no aizdevējiem saviem klientiem piedāvā iespēju pieteikties ātrajam kredītam ar SMS starpniecību. Ar ātrajiem naudas aizdevumiem aizņēmējs var iegūt sev vēlamo summu, ar vieglu atmaksu kuru var veikt pa daļām, vai atmaksāt uzreiz visu aizdevumu. Gadījumā, ja aizņēmējam nav iespējams atmaksāt summu laikā, viņam ir iespēja pagarināt kredīta atmaksu līdz sev ērtam brīdim. Tas gan ir maksas pakalpojums.

Aizņēmējs var tērēt naudu pēc saviem ieskatiem, piemēram, kredītkartes maksājumiem, mājas renovācijai, parādu konsolidācijai, skolas vai koledžas maksām, ārsta rēķiniem, komunālo pakalpojumu rēķiniem, auto remontam, elektrības rēķiniem, slimnīcas rēķiniem, medicīnas rēķiniem, pārtikas rēķiniem, telpu nomai, kāzām, utt., bet ar likumīgiem noteikumiem un nosacījumiem.

Post Navigation