Apsvērumi kredīta iegūšanai no 18 gadiem

Aizdevēji vienmēr paskaidro, ka ātrie kredīti no 18 gadiem vai jebkura cita vecuma ir paredzēti ārkārtas situācijām, kas apdraud Jūsu darbu, t.i., auto sabojāšanās. Tie ir nelieli īstermiņa kredīti, atcerieties? Problēma ir tā, ka cilvēki aizmirst vārdu ‘īstermiņa’, tādēļ viņi galu galā maksā ilgtermiņā.

Šeit ir saraksts, ar praktiskiem nolūkiem ātro kredītu iegūšanai:

*TA. Ja Jums ir par tehniskās apkopes programma, Jūs nevarat atļauties to izlaist.

* Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Ārsta rēķinu un citas maksas un arī recepšu medikamenti nedrīkst gaidīt. Veselība ir pirmajā vietā!

* Brilles. Jūs tikko salauzāt savas vecās brilles un Jums tās ir nepieciešamas, lai Jūs varētu strādāt.

*Jauna TV iegāde. Vecais TV ir nokalpojis? Iegādājieties jaunu TV, bet norēķinieties vēlāk (30 dienu laikā), kad saņemsiet naudu.

Vai pamanījāt, ka tās visas ir nelielas preces? Tādos gadījumos Jūs drīkstat izmantot ātro kredītu no 18 gadiem. 18 gadi, jo tas ir sākuma vecums, lai varētu saņemt ātro kredītu. Aizņemieties atbildīgi un tikai nopietniem un neatliekamiem risinājumiem.

Atteikuma iemesli

Reģistrācija un pieteikums tiek atteikts, ja Jūs neizpildāt nosacījumus. Lai reģistrētos, pieteiktos un saņemtu naudu, Jums jābūt pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem. Būs nepieciešami ienākumi, kas ļauj atmaksāt naudu paredzētajā laikā.

Post Navigation