Apstiprinājums kredītam 24 stundu laikā

Ja tiek sniegta visa nepieciešamā informācija, kredīta apstiprināšana praktiski tiek nodrošināta 24 stundu laikā. Iemesls šim īsajam apstiprināšanas laikam ir tas, ka pieteikumu var apstrādāt ļoti ātri, izmantojot internetu; turpretī tradicionālais aizdevējs pieprasa aizpildītas papīra veidlapas, tad informācija tiek izlasīta un ievadīta sistēmā, pēc kā sniegtā informācija un detaļas tiek pārbaudītas.

Bet visu var paveikt tik ātri, ja patēriņa kredīta pieteikums tiek iesniegts internetā un, tā kā netiek veikta gara pārbaude, apstiprinājumu var iegūt ātrāk un naudas līdzekļus var saņemt savā bankas kontā jau tajā dienā.

Bankas konts

Aizņēmējam arī ir nepieciešams esošs bankas konts, jo caur to līdzekļi tiks pārskaitīti aizņēmējam, ja patēriņa kredīta pieteikums būs veiksmīgs, kā arī caur to tiks veikta kredīta atmaksa.

Pieteikums novērtējums

Protams, tas nenozīmē, ka kredīti tiek izsniegti bez pieteikuma novērtējuma. Pat 24 stundu kredīta pieteikumā ir nepieciešams sniegt pierādījumus par ienākumiem, vecumu un izdevumiem, pirms pieteikums var tikt apstiprināts.

Tradicionālajiem aizdevējiem ir stingrākas pieteikšanās procedūras patēriņa kredītiem bez ķīlas, bet aizdevējiem internetā ir ļoti atšķirīga attieksme – viņi dod priekšroku dzīves atvieglošanai nevis tās sarežģīšanai. Kredīta apstiprinājuma piedāvāšana bez garas pārbaudes ir daļa no šīs politikas.

Kur atrast aizdevējus?

Meklētāji vai salīdzināšanas vietnes! Meklētāji ir labs risinājums, bet daudz labāku metodi sniedz salīdzināšanas vietnes (lbta.lv), salīdzinot aizdevējus un sniedzot jaunumus  vienā salīdzināšanas vietnē. Atrodot vispiemērotāko kredītu kopā ar procentu likmi un iespējamo atmaksu, kredīta iegūšana kļūst daudz vieglāka.

Post Navigation