Aizņemšanās no 19 gadiem – radio3.lv

Šis ātrais kredīts no 19 gadiem ar interneta pieteikumu nodrošinās, ka nauda ienāk Jūsu bankas kontā jau šodien. Ātro kredītu aizdevējs izskatīs Jūsu pieteikumu maksimāli ātri un sniegs atbildi tuvāko minūšu laikā.

Nepiesakieties vairākiem kredītiem vienlaicīgi

Tas nozīmē, ka Jūs varbūt pat neapjēdzat, ka piesakāties pie vairākiem ātro kredītu aizdevējiem vienlaicīgi, ja situācija gūst virsroku. Reizēm viņi var jautāt Jums, vai Jums ir kādi citi kredīti, kas tiek izskatīti, bet tam reti ir ietekme uz Jūsu pieteikumu, ja vien Jums nav nesamaksāta kredīta atlikuma citā uzņēmumā.

Iespēja pieteikties vairākiem kredītiem vienlaicīgi var būt izdevīga tiem, kuri citādi nevarētu pretendēt uz lielāku summu, kas tiem nepieciešama. Tas var būt ir riskanti, tāpēc Jums jābūt ļoti uzmanīgiem, ja Jūs ejat šo ceļu.

Papildus summa

Ja Jums ir aktīvs ātrais kredīts, un pieejamais kredīta limits ir vienāds vai lielāks par EUR 5, Jums pastāv iespēja saņemt papildu summu pie esošā ātrāk kredīta. Šādu iespēju piedāvā SMScredit un Vivus aizdevēji. Jāinformē, ka SMScredit un vivus izsniedz ātro kredītu tikai no 20 gadiem, bet abi ir vadošie aizdevēji Latvijā.

Kas ir svarīgākais

Vissvarīgākais, piesakoties ātrajam kredītam no 19 gadiem, ir saprast, ko tieši Jūs meklējat. Katram finanšu lēmumam, ko Jūs pieņemat, varētu būt labas vai sliktas sekas, jo īpaši tiem, kas attiecas uz ātrajiem kredītiem. Kamēr vien Jums ir vara pār Jūsu kredītiem un Jūs izmantojat tos tikai kā pagaidu naudas avotu, Jums ar tiem nebūs nekādu problēmu.

Post Navigation