Monthly Archives: November 2014
You are browsing the site archives by month.
Kredīts pret auto ķīlu EUR 7541.22

Kredīts pret auto ķīlu EUR 7541.22 no 3 līdz 60 mēnešiem.

Kredīts pret auto ķīlu EUR 7398.93

Kredīts pret auto ķīlu EUR 7398.93 no 3 līdz 60 mēnešiem.

Kredītu reģistrs

Kredītu reģistrs ir datu bāze, kur tiek uzkrāta informācija par aizņēmēju parādiem. Kredītu reģistrā iekļūst cilvēki, kuri ir kavējuši kredīta atmaksu vairāk par 60 dienām un to aizņemtā summa pārsniedz Ls 100 (EUR 142.29).

Kredīts pret auto ķīlu EUR 7256.65

Kredīts pret auto ķīlu EUR 7256.65 no 3 līdz 60 mēnešiem.

Diskutē par ātro kredītu reklāmu ētisko pusi

Ar tiesu reformu vēlas uzlabot to uzticamību

No nākamā gada 1. marta Rīgas centra rajona tiesa un Siguldas rajona tiesa vairs nepastāvēs. Tās tiks reorganizētas, pievienojot citām tiesām. Tas iecerēts kā sākums plašākai reformai, bet grūti nepamanīt, ka pirmās, reorganizācijai izmantotas tieši tās tiesas, kuras pēdējā laikā pamanījušās iegūt pretrunīgu slavu mēdijos. Tieši tās savos pētījumos par maksātnespējas procesu dīvainībām minējusi žurnāliste Indra Sprance. Viņa Latvijas televīzijai uzsver, ka kopumā iecerēto reorganizāciju komentēt nevar, bet mazajās tiesās, kurās strādā trīs līdz četri tiesneši, problēmas ir. Nejaušības princips lietu sadalē faktiski nedarbojas.

Jaunpils pienotavā lauksaimnieki tiekas ar eirokomisāru

Dačana Čolaša vizīte notiek lauksaimniekiem īpaši piensaimniekiem smagā brīdī. Akūti nepieciešams ir Eiropas atbalsts, gan Krievijas noteiktā embargo dēļ, gan lai likvidētu joprojām nevienlīdzīgo situāciju tirgū. Vizītes mērķis Jaunpils pienotavā ir parādīt komisāram, kāda šodien ir reālā situācija Latvijas laukos un pārrunāt neizpildītos solījumus Baltijas lauksaimniekiem. Eiropas komisārs kopā ar lauksaimniecības organizāciju pārstāvjiem apskatīja arī noliktavu, kas pilna ar Krievijai domātajiem sieriem.

Bērniem savs kultūras mēnesis

Cēsīs sāk pils rekonstrukciju

Lai saglabātu Cēsu viduslaiku pils kultūrvēsturisko vērtību, rietumu torņa rekonstrukcijas darbus plānots veikt ar materiāliem, kas mūra celtņu būvniecībā izmantoti daudzus gadsimtus atpakaļ, tādēļ pirms darbi sākas aizvadītas restauratoru apmācības.

10000

Ls 10000 no 3 līdz 60 mēnešiem.