Monthly Archives: March 2014
You are browsing the site archives by month.
Apsvērumi kredīta iegūšanai no 18 gadiem

Aizdevēji vienmēr paskaidro, ka ātrie kredīti no 18 gadiem vai jebkura cita vecuma ir paredzēti ārkārtas situācijām, kas apdraud Jūsu darbu, t.i., auto sabojāšanās. Tie ir nelieli īstermiņa kredīti, atcerieties? Problēma ir tā, ka cilvēki aizmirst vārdu ‘īstermiņa’, tādēļ viņi galu galā maksā ilgtermiņā.

Kredīts no 18 gadiem

Ātrie kredīti ir viegli pieejami internetā un nauda tiek ieskaitīta Jūsu bankas kontā dažu stundu vai minūšu laikā, ilgākais dienas laikā. Tātad, kas nomāc Jūsu prātu?

Kredīts 500 eiro

Kā liecina nosaukums, ātrie kredīti 500 eiro ir faktiski pieejami ļoti vienkāršā veidā, un galvenokārt tiek piešķirti tikai uz īsu laikposmu. Nodarbināti cilvēki parasti var iegūt šos kredītus, jo bieži vien to izmaksas ir lielākas nekā ienākumi no algas. Tātad, ja aizņēmējs saskaras ar jebkāda veida finanšu krīzi mēneša vidū, viņš var viegli pieteikties ātrajam kredītam un iegūt pietiekami daudz līdzekļu savām vajadzībām.

Ātrais kredīts no 20 gadiem

Kad cilvēkiem 20 gados ir nepieciešama nauda, viņi ir gatavi darīt jebko – legālu, protams – lai to saņemtu. Sākumā viņi cenšas meklēt papildus ienākumus. Viņi piesakās jebkādam nepilna laika darbam, bet šī metode darbosies tikai tad, ja viņiem ir laiks – ja viņi var gaidīt pāris nedēļas vai mēnešus. Pretējā gadījumā viņi varētu ķerties pie nākamās racionālās lietas: naudas aizņemšanās.

Procentu likmes dažādām iespējām

Ja Jums ir nepieciešama ātra nauda, kredīts pret auto ķīlu var būt tieši tas, ko Jūs meklējat. Jūs nekad nevarat paredzēt, kad uzradīsies kāda finanšu avārijas situācija, kas nevarēs gaidīt līdz Jūsu algas dienai. Patiesībā Jums var būt nepieciešama nauda dienas vai divu laikā. Ja Jūs saskaraties ar šādu ārkārtas situāciju, Jums piederošs transportlīdzeklis var izrādīties vērtīgs vairākos veidos. Ja Jums ir salīdzinoši jauna automašīna labā stāvoklī uz Jūsu vārda, kas ir pilnībā apmaksāta, viss, kas Jums jādara, ir jāpiesakās kredītam pret auto ķīlu. Jūs iegūsiet nepieciešamo naudu gandrīz uzreiz, pamatojoties uz Jūsu transportlīdzekļa tālākpārdošanas vērtību.

Ātrais kredīts no 19 gadiem

Dzīves dārdzība turpina pieaugt un daudzi cilvēki joprojām saņem algu, kas ir zemāka par minimālo un kamēr pašreizējā ekonomiskajā situācija saglabājas un pieaug bezdarbs, situācija tikai pasliktinās. Ātrais kredīts no 19 gadiem ir tikai pagaidu risinājums. Ja Jums ir steidzama situācija, izvēlieties ātro kredītu no 19 gadiem.

Ātrais kredīts no 18 gadiem

KredītsDaži cilvēki tiešām tērē vairāk, nekā viņi nopelna. Daži cilvēki viegli krīt kārdinājumā tērēt savu naudu pirms tās saņemšanas. Viņi pērk lietas, ko viņi nevar īsti atļauties un tā rezultātā, viņi ķeras pie ātrajiem kredītiem no 18 gadiem un cita veida kredītiem, kurus viņiem ir iespēja saņemt. Būtībā viņi vienkārši tērē šodien to, ko viņi nopelnīs rīt. Ne tas labākais veids, kā pārvaldīt savus līdzekļus, vai ne?

6300

Mogo kredīts pret auto ķīlu Ls 6300 no 3 līdz 60 mēnešiem.

VW Golf pilna servisa līzings